Zimní sezóna

Zima v karavanu? Žádný problém.

Venku padá sníh a na horách se začíná tvořit první vrstva sněhové pokrývky. Otevírají se tedy možnosti lyžování, běžkování nebo horské túry s pořádným adrenalinem. Jestli jste i vy milovníci sněhu, tak jako my a plánujete zimní dovolenou, máme pro vás jasnou volbu.

INfo

Proč karavan v zimě?

Nižší ceny

V zimě je to snazší než v létě a pronájem karavanu seženete i na posledních pár dní před plánovaným odjezdem. Také cena půjčovného je nižší než v létě a to i v období Vánoc a Nového roku.

Nezávislost a volný pohyb

Plné hotely vás nikdy nezastaví, můžete jet do jakéhokoliv lyžařského střediska a když se vám přestane líbit nebo se zhorší počasí, jednoduše vyměníte lokalitu za lepší.

Absolutní komfort

Cestování karavanem poskytuje především pohodlí mít neustále vše při sobě. Kromě lůžka, koupelny a WC si vezete také plně vybavenou kuchyň. Tu ocení zejména rodiny s dětmi a cestovatelé, kteří nechtějí zbytečně utrácet. Ceny občerstvení bývají v oblíbených lyžařských střediscích/resortech poměrně vysoké, to Vás ale nemusí trápit, protože si můžete kdykoliv odskočit na teplý čaj, kávu i oběd pro celou rodinu.

Bezplatné parkování

Zimní lyžařská střediska v Evropě, včetně ČR, jsou uzpůsobena už i pro obytné vozy. Parkování zde bývá dokonce zdarma a často nabízí i možnost přípojky elektřiny a další zázemí (WC, půjčovny, restaurace, bary atd.) Určitě doporučujeme aplikaci park4night.

 

INfo

Obytné vozy s výbavou na zimu

Celkové vybavení našich obytných vozů se liší na základě typu vozidla, ale všechny tyto obytné vozy mají speciální zimní výbavu, které zajistí spokojenost při zimní dovolené obytným vozem.

7

Zimní pneumatiky

7

Sněhové řetězy

7

Termo deky na přední a boční okna kabiny

7

DuoControl - topení za jízdy v obytném prostoru

7

Prostorná garáž na lyže nebo snowboard